Kapat

Turkcell En Ucuz İnternet Paketleri 2019 Kampanyaları

Anasayfa
Mobil Turkcell En Ucuz İnternet Paketleri 2019 Kampanyaları
Turkcell En Ucuz İnternet Paketleri 2019

Merhaba sosyolika blog takipçilerimiz bu yazımızda sizlerin en ihtiyaç duyulan anlarda internete fazla para ödememeniz için turkcell en ucuz internet paketleri 2019 yılı kampanyaları ve tarifelerini listeliyoruz. Sizde turkcell operatörü abonesi iseniz bu tarifeler tam sizin bütçenize uygun hazırlanmış diyebiliriz. 2019 yılında Turkcell’in sunduğu en uygun internet paketleri olan faturasız hatlarında kullanabileceği oldukça makul fiyatlardandır. Sizde işinizi görecek kadar internete ihtiyaç duyanlardan iseniz turkcell internet paketleri aylık nasıl yapılır sorusuna bu paketler uygun gelecektir. Bunun yanında eğer uygunsa faturalı hat kullanmanız daha iyi olacaktır diye düşünüyorum çünkü faturalı hatlara oldukça güzel avantajlar sağlıyorlar ancak öğrenci iseniz işler değişiyor.

Turkcell En Ucuz İnternet Paketleri Arasında Dakika Konuşma Tarifelerde Mevcut İnceleyebilirsiniz.

Turkcell En Ucuz İnternet Paketleri 2019

Turkcell En Ucuz İnternet Paketleri 2019

Öğrencilerin her zaman Turkcell faturasız en uygun internet paketleri arasında seçmekte kararsız kalabiliyor. Bazende bunun yanında Turkcell bedava internet paketleri dağıtabiliyor genellikle kendi bünyesinde olan uygulamalarda yaptığınız işlemlere karşılık dakika, sms ve internet verebiliyor. Son zamanlarda popülerliğini arttırdığı Dijital Operatör uygulamasında sunmuş olduğu salla kazan özelliği ile bir çok kişi her hafta binlerce turkcell hediye internet paketine sahip olabiliyor.

 

Sizlere lafı fazla uzatmadan direkt olarak Turkcell en uygun internet paketleri seçtiklerimiz arasından size uygun olan paketi siz seçebilirsiniz. Burada paketlerin adları ile beraber yazacağız çünkü bu paketler turkcell sitesinde arattırdığınız ancak önünüze çıkabiliyor. Şimdi sizler için hazırladığımız turkcell en ucuz internet paketlerine göz atalım. Ayrıca benzeri kampanyalarda haberdar olmak isterseniz mobil internet kampanyaları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

 

Turkcell En Ucuz İnternet Paketi

Paket Adı: Super Avantaj 3 GB Paketi

Paket Fiyatı: 25 TL/1 Ay

Paket Açıklaması: Super Avantaj 3 GB ile faturasız hatlar yani hazır kartlar için sunulan Super Avantaj 3 GB Paketi ile 25 TL’ye sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşabilir, 3 GB internet ile doya doya internete girebilir ve 1000 SMS ile mesajlaşabilirsiniz.

Pakete üye olmak için mesaj olarak SUPER AVANTAJ 3 GB yazarak bunu 2200’a göndermeniz ve hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda 1 ay boyunca paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

 

Turkcell 2 GB İnternet Paketi

Paket Adı: Hotspot 2 GB

Paket Fiyatı: 19 TL/1 Ay

Paket Açıklaması: Mobil telefonunuz ile 4.5G hızında internet paketinizi diğer cihazlarınız ile birliktede kullanabilirsiniz.

Pakete üye olmak için mesaj olarak PAYLAS 2GB yazarak bunu 2200’a göndermeniz yeterlidir yeterli bakiye varsa 1 ay boyunca paketi kullanabilirsiniz. Bu paketi isterseniz müşteri hizmetlerine ulaşarakta alabilir veya bayilerden satın alabilirsiniz.

 

Turkcell 1 GB İnternet Paketi – Faturalı 12 Ay

Paket Adı: Yıllık 1 GB Kampanyası

Paket Fiyatı: 10 TL/1 Ay – 12 Ay Faturalı

Paket Açıklaması: Siz eğer ayda 1 gb internet bana yeter diyorsanız 12 ay boyunca faturalı hat sahibi olanlar aylık 10 tl’ye her ay 1 gb internet paketi sahibi oluyor.

Pakete üye olmak için YILLIK1GB yazıp 2200’a mesaj göndermeniz yeterlidir isterseniz müşteri temsilcilerine ulaşırsanız onlar size daha detaylı yardımcı olur.

 

Turkcell Ucuz İnternet Paketleri ve Ek İnternet Paketleri

Eğer hızlı şekilde turkcell ek internet paketlerine ihtiyacınız varsa turkcell.com.tr üzerinden online olarak ödeme yaparken sizlere direkt olarak paket yükleme özelliğide sunuyor. Bu paketler arasında size uygun paket bile olabilir ve genç turkcell tarifelerinide yükleyebilirsiniz. İşte paket yükleme esnasında sunulan paketler.

Turkcell En Ucuz İnternet Paketleri ile En Uygun Tarifeler

Turkcell En Ucuz İnternet Paketleri ile En Uygun Tarifeler

 

Son zamanlarda herkesin dilinde Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır? ve Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar olarak aramalar yapılıyor. Turkcell zaman zaman bedava internet paketleri dağıtıyor genellikle özel günlerde bu etkinleri yapıyor. Turkcell Razaman ayı ücretsiz internet paketide oluyor. Bu internet paketini genellikle sahur vaktinde kullanım izni veriyor. Akıllı telefonunuzdan Turkcell hesabınızı yönetmenizi sağlayan Dijital Operatör uygulamasını indirirek hesabınıza giriş yaptığınızda tüm kalan kullanımlarınızı kolaylıkla görebiliyorsunuz. Hemen köşede bulunan salla kazan ile her hafta birbirinden farklı hediyeler kazanma ihtimaliniz oluyor ve bu sayede turkcell bedava internet paketi verdiği zamanlarda oluyor. Hediyeniz genellikle haftalık olarak verilir ancak aylık bazında da hediye kazanabilirsiniz.

Turkcell En Ucuz İnternet Paketleri ve Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell En Ucuz İnternet Paketleri ve Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Kaynak Turkcell.com.tr paketleri.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir